Todays Nepal
No1 Nepal's Complete News Sites

शाहरुख खानकी ‘छोरी’ अञ्जलीलाई सम्झनुहुन्छ ? अहिले भइन् यति हट…

8,935

बलिउडको ब्लकबस्टर फिल्म कुछ कुछ होता है त्यो समयमा फिल्म हेर्न रुचाउने अधिकांशले हेरेको हुनुपर्छ । १९९७ को ब्लकबस्टर फिल्ममा एक बालिका शाहरुखको छोरीको भूमिकामा थिइन् । त्यतिबेला शाहरुखकी छोरी अञ्जली बनेकी थिइन् सानी बालिका सना सइद । अहिले भने ती बालिका निकै हट र बोल्ड भइसकेकी छिन् । उनी अहिले ठूली भइसकिन् र ठूली भएपछि उनी हिट फिल्म स्टुडेण्ट अफ द इयरमा देखिइन् ।

सना डान्सिङ रियालिटी शो झलक दिखला जा र नच बलिये ७ मा देखिइसकेकी छिन् । उनी अहिले अमेरिकाको लस एन्जल्समा अभिनयसम्बन्धी प्रशिक्षण गरिरहेकी छिन् । उनका अनुसार दर्शकका अगाडि आफ्नो प्रतिभा देखाउने निकै बलियो माध्यम रियालिटी शोहरु हुन् । हेर्नुहोस् सनाका बोल्ड फोटोहरु ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: