Todays Nepal
No1 Nepal's Complete News Sites

बाढीको विनाशः भक्तपुरमा सडकमै र्‍याफ्टिङ, प्रधानमन्त्रीको घरकै बिजोग (भिडियोसहित)

8,830

बाढीले भक्तपुरबासीको बिजोग भएको छ । यहाँका अधिकांश बस्ती डुबानमा परेका छन् । बस्तीमै खोलो पसेपछि अधिकांश घर डुबानमा परेका हुन् । यहाँ नेपाली सेनाले र्याफ्टिङ गरेरै पीडितको उघार गरेको छ । बिहीबार दिउँसोसम्म पानीको सतह केही घटेको छ । बिहान भने यहाँ सबैजसो क्षेत्र पानीले चुर्लुम्म डुबेको थियो ।

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको घर बालकोट क्षेत्रमा पनि बाढीले बितण्डा मच्चाएको छ । यहाँ पनि सबैजसो सडक जलमग्न देखिए । बाढीका कारण सवारी साधन चल्न सकेनन् । घरका भुइँतल्लामा पानी भरिएर बस्नै नसकिने भयो । सेनाले प्रधावित क्षेत्रमा उद्धार कार्य गरिरहेको छ । भिडियोमा हेर्नुहोस् यसरी चल्यो भक्तपुरको सडकमै र्याफ्टिङ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: