Todays Nepal
No1 Nepal's Complete News Sites

प्रधानमन्त्री अोलीले पार्टीमा भित्र्याएका ‘कामचोर’ ठेकेदार प्रकाउ !

8,733

प्रधानमन्त्री तथा तत्कालिन नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा अाेलीले पार्टी प्रवेस गराएका ठेकेदार पक्राउ परेका छन ।

गएको संविधानसभा निर्वाचन २०७० मा पशुपतिशम्शेर राणा नेतृत्वको राप्रपाबाट तत्कालिन क्षेत्र नम्बर १ मा उम्मेद्वार भएका थिए धर्मराज भण्डारी ‘भिमसेन । राप्रपाको राजनीति छाडेर केहि प्रतिनिधिसभा निर्वाचनअघि तत्कालिन एमालेमा प्रवेश गरेका थिए । भण्डारी हालका प्रधानमन्त्री तथा नेकपा अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले खादा ओढाएर पार्टीमा भित्र्याएका थिए ।

भण्डारीलार्इ लामोसाँघु जिरी सडक खण्डमा निर्माणकार्य ढिलाइ गरेको भन्दै प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

सिन्धुपाल्चोकका प्रमुख जिल्ला अधिकारी आसमान तामाङकाअनुसार उक्त सडक खण्डमा चैतमा नै गरिसक्नुपर्ने कालोपत्रे जेठ लाग्दा पनि काम भएको छैन् । ‘पटक पटक म्याद थपिँदा पनि काम गर्नु भएन’ तामाङले भने ‘ काम नगर्ने ठेकेदारलार्इ पक्राउ गरेका हौं ।’

सिमान्चल, गौरी पार्वती , सुनौती खिम्ती कन्स्ट्रक्सनले उक्त ठेक्का लिएका हुन् । सिमान्चल भारतीय कम्पनी हो भने गौरी पार्वती र खिम्ति नेपाली हो । भारतको सरकारको अनुदानमा ६५ करोडको ठेक्का ३९ करोडमा लिइएको बताइएको छ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: