Todays Nepal
No1 Nepal's Complete News Sites

आज पनि नेपालीहरुका लागि खुसीको खबर: खेलअघि सन्दिपसहित तश्विरको मा दिल्लीको यस्तो ट्विट

8,720

आज बेलुका आइपिएल क्रिकेट अन्तर्गत दिल्लीले घरेलु मैदान फिरोजशाह कोटलामा चेन्नईसँग सामना गर्दैछ । खेलमा जब दिल्ली डेयरडेविल्स उत्रिनेछ तब उसले आफ्नो सम्मानको लागि बचेको खेलको सामाना गर्नेछ । यस खेलमा दिल्लीले यस अघि चेन्नईसँगको हारको बदला समेत लिनेगरि खेल्नेछ । अन्यथा अन्तिम ४ भित्र परिसकेको चेन्नईले जितेमा प्ले-अफमा बलियो स्थिति बनाउनेछ ।

भिडियो:

अहिलेसम्म दिल्लीको टिम १२ खेलमा मात्र ३ खेल जितेको छ भने चेन्नईको टिम १२ खेलमा ८ खेल जितेर आइपिएल अंक तालिकामा दोश्रो स्थानमा छ | आइपिएलमा अन्तिम ४ मा पुग्ने सम्भावना गुमाईसकेको दिल्लीका लागि आजको खेल त्यति महत्वपूर्ण नभएपनि आइपिएलमा उसको सम्मानजनक स्कोरको लागि पनि उसले आज चेन्नईलाई हराउने सक्दो प्रयास गर्नेछ |

भिडियो हेर्नुस्:

उसो त दिल्लीको टीम यस पटकको आइपिएलमा मात्र तीन टिमलाई एक/एक पटक पराजित गर्न सफल भएको छ | दिल्लीले पहिले मुम्बई, त्यसपछि कोलकाता र त्यसपछि राजस्थान रोयल्समाथि उसले १/१ जित हासिल गरेको छ । चेन्नईबिरुद्ध भएको यसअघिको खेलमा दिल्लीले हार्नुपरेको थियो । चेन्नई बिरुद्ध दिल्लीले हालसम्म भएको १७ खेलमा मात्र ५ पटक जितेको रेकर्ड छ । दिल्लीको लागि राम्रो कुरा के छ भने अहिले उसले खेलबाट निकै राम्रो राम्रो युवा खेलाडीलाई आजको खेलमा उतार्दैछ । दिल्लीको लागि पन्त, पृथ्वी शाव, श्रेयस अय्यर, आवेश खान र अभिषेक शर्माले चेन्नई बिरुद्धको आजको खेल जिताउने विश्वास गरिएको छ ।

यदी कुरा चेन्नईको गर्ने हो भने उसैमा पनि ८ खेल जितेर चेन्नई आइपिएलकै दोश्रो स्थानमा छ । त्यसमा पनि ख्यातीप्राप्त कप्तान महेन्द्र सिंह धोनीको टिम हो चेन्नई । उसले अबका दुवै खेल जित्न सके च्याम्पियन समेत हुनसक्ने फर्ममा उसको खेल अगाडी बढीरहेको छ ।

आजको खेल चेन्नई र दिल्लीबीच दिल्लीको घरेलु मैदानमा हुने हुँदा दिल्लीले चेन्नईलाई जित्न सक्ने आधार छन्, दिल्लीले आफ्नै मैदानको कारण सम्मानजनक स्कोर जम्मा गरेको अवस्था छ । त्यस्तै मौसमको प्रभाव पनि यसमा दिल्लीलाई नै साथ दिने बताइएको छ । यहाँ दिनको समयमा चर्को घाम लाग्छ । खेल सुरु हुँदासम्म मौषम खेलका लागि निकै राम्रो हुन्छ । यदी अचानक तूफानको अवस्था नआएमा खेल निकै रोमान्चित हुने कुरा दिल्लीले लेखेको छ ।

आजको खेल नेपालीका लागि पनि निकै महत्वको हुनेछ । बिहिबार बेलुका ट्विटमार्फत नेपाली क्रिकेटर सन्दिप लामिछानेसहित ४ जना युवाहरुको तश्विर पोष्ट गर्दै दिल्लीले चेन्नईबिरुद्ध पुरानो हिसाब-किताब चुक्ता गर्ने लक्ष्यसहित मैदानमा उत्रिने कुरा उल्लेख गरेको छ । त्यसो त यस अघि रोयल च्यालेन्जर्स ब्यांग्लोरसँगको खेलमा सन्दिप लामिछानेले गरेको सबैभन्दा सम्मानजनक पर्दर्शनका कारण अबका खेलमा दिल्लीले सन्दिपलाई खेलाउने पक्का छ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: