Todays Nepal
No1 Nepal's Complete News Sites

मलमासका बेला श्रीमान श्रीमति किन सँगै बस्न हुदैन? याैन सम्पर्क गरे के हुन्छ?

11,100

जेठ महिना शुरू भएसँगै मलमास पनि सुरु भयो । मलमासको समयमा बिशेषगरी पुजा, धार्मिक कार्य गर्न नहुने बताईन्छ ।यति मात्र होईन मलमासको बेला श्रीमान श्रीमती पनि संगै बस्न नहुने बताईन्छ । कतिपयका श्रीमती माईत जाने वा श्रीमानबाट टाढा बस्ने गर्छन् । यसको एउटै उदेश्य भनेको शारिरिक सम्पर्क हो ।

श्रीमान श्रीमतीबीच हुने शारिरिक सम्पर्कका कारण बच्चा बस्न सक्छ र मलमासमा बच्चा बस्यो भने त्यो बच्चाको कुण्डली नै नबन्ने युवा ज्यो. पुण्यप्रसाद पौडेल बताउँछन् । त्यसका कारण मलमासमा श्रीमान श्रीमती संगै हुन नहुने परम्परा अझ पनि कायम छ ।

ज्यो. पौडेलका अनुसार मलमासका अन्य के–के कुराहरु गर्न हुँदैन हेरौं यो भिडियो:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: