Todays Nepal
No1 Nepal's Complete News Sites

करिश्मा कपूरको जीवनमा बहिनी करीनाभन्दा पनि विशेष छन् सलमान खान

9,035

पछिल्लो समयमा फिल्मी पर्दाबाट टाढा रहेकी अभिनेत्री करिश्मा कपूर सामाजिक सञ्जालमा भने सक्रिय छिन् ।

धेरैजसो समय बहिनी करीना कपूर खानका साथ त कहिले अमृता अरोरा तथा मलाइका अरोराका साथ देखा पर्ने करिश्मा कपूरले एक खुलाशा गरेकी छिन् । करिश्माले एक टेिलभिजन कार्यक्रममा बहिनी करीनाको तुलनामा अभिनेता सलमान खान आफ्नो जिन्दगीमा विशेष रहेको बताएकी छिन् ।

करिश्मा कपूर र सलमान खानको जोडी १९९० को दशमा निकै रुचाइएको जोडी थियो । बलिउडमा यो जोडीले अभिनय गरेका धेरै फिल्म हिट भएका छन् । फिल्म ‘बिबी नम्बर वान’, ‘जुडवा’, ‘अन्दाज अपना अपना’, ‘जित’, ‘दुल्हन हम लेजाएंगे’ लगायतका फिल्म हिट भएका थिए । करिश्माले सलमान र आफूबीचको सम्बन्धको कुरा गर्ने क्रममा सलमान उनकी बहिनी करीना भन्दा पनि नजिक रहेको बताएकी छिन् ।

करिश्माले भनेकी छिन् कि सलमानका लागि करीना बहिनी समान छिन् तसर्थ उनी करिनालाई बच्चाको नजरबाट नै हेर्ने गर्छन । सलमान र करिश्माले मात्रै नभई करीनाले पनि सलमानका साथ बजरंगी भाइजान, क्योंकी, बडिगार्डमा जोडीको रुपमा स्क्रीन शेयर गरिसकेकी छिन् ।

फिल्म बडिगार्डमा करीना सलमानका साथ मूख्य भूमिकामा काम गरेकी थिइन् भने त्यसै फिल्मको छाँया पात्रको आवाज करिश्मा आफूले दिएको पनि बताएकी छिन् । त्यो फिल्ममा सलमानलाई फोनमार्फत सताउने आवाज करिश्मा आफूले दिएको भनेकी छिन् ।

अभिनेत्री करिश्मा कपूरको पछिल्लो फिल्म ‘डेन्जरस इश्क’ थियो । सन् २०१२ मा प्रदर्शन भएको यो फिल्म बक्स अफिसमा सफल हुन सकेको थिएन ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: