Todays Nepal
No1 Nepal's Complete News Sites

विहारका पुर्व मुख्यमन्त्री लालु यादवका छोराको बिहे ऐश्वर्या रायसँग हुँदै

9,123

भारतका पूर्व केन्द्रीय मन्त्री लालुप्रसाद यादवका छोरा तेजप्रताप यादवको बिहे आगामी मे महिनाको १२ तारिखमा हुने भएको छ । चारा घोटालामा सजाय काटिरहेका भारतका पूर्व केन्द्रीय मन्त्री लालुप्रसाद यादवका छोरा तेजप्रताप यादवले बिहारका पूर्व मुख्यमन्त्री दरोगा प्रसाद रायकी छोरी ऐश्वर्या रायसँग बिहे गर्न लागेकी हुन् ।

उनीहरुको बिहे आगामी मे महिनाको १२ तारिखमा हुने पक्का भएसँगै इंगेजमेन्ट आगामी अप्रिल १८ मा हुने भएको छ । ऐश्वर्या बिहारका पूर्व मुख्यमन्त्री दरोगा प्रसाद रायकी छोरी हुन् ।

बिहेअघि तेजप्रताप र उनकी हुनेवाली पत्नी ऐश्वर्या रायको फोटो भाइरल भएको छ । दुवैको यो भेट पटना विमानस्थलमा भएको हो । तेजप्रतापकी हुनेवाली पत्नी कस्ती देखिन्छिन् भन्नेमा धेरैको चासो छ । भाइरल भएको तस्वीरमा तेजप्रतापलाई लजाएको देखिन्छ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: