Todays Nepal
No1 Nepal's Complete News Sites

यी थिए रेखाका वास्तविक श्रीमान, उनको सिन्दुरबारे भयो यस्तो खुलासा

8,082

बलिउड चर्चित अभिनेत्री रेखा उमेरले ६३ वर्षकी भइन् । उनले १० अक्टोबरका दिन आफ्नो जन्मदिन मनाएकी छन् ।
आफ्नो रूप र अभिनयका कारण सदाबहार नायिकाको छबि बनाएकी रेखालाई धेरैले अविवाहित नै भएको ठान्छन् । कहिले अमिताभ बच्चन त कहिले मिथुन चक्रवर्ती त कहिले अक्षय कुमारसँग रेखाको सम्बन्ध जोडिँदै आउने गरेको छ ।
तर, रेखा विवाहित भएको र उनी पति वियोगमा परेको भन्ने रहस्य हालै खुलेको छ । यासिर उस्मानको पुस्तक ‘रेखा स् द अनटोल्ड स्टोरी’ मा रेखाका निजी जीवनबारे धेरै रहस्य उल्लेख गरिएको छ । रेखाले ३५ वर्षको उमेरमा दिल्लीका व्यापारी मुकेश अग्रवालसँग सन् १९९० मार्च ४ मा बिहे गरेकी थिइन् ।

मुम्बईकै एक मन्दिरमा राति साढे १० बजे मुकेश र रेखाले गान्धर्व बिहे गरेकी थिइन् । तर, बिहे गरेको तीन महिनादेखि नै रेखा र मुकेशबीच सम्बन्ध बिग्रन थाल्यो । त्यसको सात महिनापछि सन् १९९१ मा मुकेशले आफ्नै घरमा सलको पासो लगाएर आत्महत्या गरेका थिए । सो सल रेखाकै भएको बताइन्छ ।

रेखाले मुकेशसँग बिहे गरेपछि नायिका हेमा मालिनी निकै रिसाएकी थिइन् । आफूलाई भेट्न आएका मुकेश र रेखालाई हेमाले ‘अबदेखि यो व्यक्तिसँग मेरो बिहे भएको थियो भनेर कहीँकतै नभन्नू’ भन्ने हेमाले सल्लाह दिएकी थिइन् । जवाफमा रेखाले ‘हो मैले यहीसँग बिहे गरेकी हुँ’ भनेकी थिइन् । त्यसपछि पुनः हेमा मालिनीले ‘धनी देखेर तिमीले यस्तो मानिससँग बिहे गरेको हो रु’ भनेर सोध्दा रेखा नाजवाफ भएकी थिइन् ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: